HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı ile firmanızı sosyal ağlarda temsil edelim!

Sosyal medya danışmanlığı, işletmenizin internet ortamında popüler ve aktif olabilmesi için sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve bu hesaplardan düzenli olarak kaliteli ve profesyonel olarak kampanya, reklam gibi paylaşımların yapılmasıdır.

Sosyal medya, günümüzde sadece kişilerin değil işletmelerin de geniş bir kitleye ulaşıp kendilerini aktif olarak tanıttıkları bir platform haline gelmiştir. Firmaların artık sadece kurumsal bir web sitesinin olması yetmemekte olup aynı zamanda Facebook, Instragram, Linkedin gibi sosyal ağlarda da aktif olarak yer almaları, kampanya yapmaları, potansiyel müşterileriyle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Böylelikle firmalar markalarının popülaritesini yükseltip ürün ve hizmetlerinin satış potansiyelini arttıracaklardır.

Peki, biz ne yapıyoruz? Bu işin uzmanları ile birlikte firmanızın hedef kitlesine uygun, doğru kanal stratejileriyle markanızın müşterileriyle buluşmasını sağlıyoruz.

ESB Yazılım, sosyal medya hesaplarınızı sizin yerinize yöneterek yerinde ve doğru paylaşımlar yapmanızı sağlar. Böylece müşteri ilişkileriniz zarar görmeden ivmelenerek devam eder. ESB Yazılım olarak, markanızı daha geniş kitlelere ulaşıp bilinirliğinizi arttırmanıza destek oluyoruz.

TEKLİF AL