PAKETLERİMİZ

Hazır Kurulum Web Sitesi

Kısa Bir Süre İçin 1000TL Yerine Yalnızca 650 TL.


E Ticaret

Ücretsiz alan adı

%100 Mobil uyumlu

%100 SEO uyumlu

Kullanımı kolay yönetim paneli

Esnek tasarım seçenekleri

Teknik destek


InstWeb ile dinamik yapıdaki web sitenizi bir günde kurabilirsiniz!

InstWeb, %100 mobil uyumlu ve kullanıcı dostu özel tasarım paneli ile içerik ve sayfa ekleme işlemlerini hızla gerçekleştirip, sürükle bırak şeklinde menü oluşturabileceğiniz, zevkinize ve kurumsal imajınıza uygun renkleri ve farklı tasarım kombinasyonlarını seçebileceğiniz dinamik bir web sitesi alt yapısıdır.

Ürün ile birlikte bütün fonksiyonların kullanımının açık bir dille anlatıldığı detaylı bir kullanım kılavuzu ve uygulamalı olarak ürünün bütün fonksiyonlarının anlatıldığı eğitim videoları bulunmaktadır. Ayrıca teknik ekibimiz size her zaman destek vermeye hazırdır.

InstWeb ile nelere sahip olacağım?

InstWeb ile herhangi bir kod bilmeden kendi web sitenizi kurabilir ve güncelleyebilirsiniz.

InstWeb ile Mobil Uyumlu bir tasarıma sahip olursunuz. Bütün sayfa bileşenleri mobil uyumlu (responsive) olarak tasarlandığı için cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda sorunsuz kullanım sağlar.

InstWeb ile kullanımı kolay bir yönetim paneline sahip olur ve cep telefonunuzdan bile her türlü güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

InstWeb ile SEO (Arama motoru optimizasyonu) uyumlu bir web sitesine sahip olursunuz. InstWeb belirleyeceğiniz anahtar kelimelerde sitenizin arama motorları tarafından tanınmasını sağlayacak bir altyapıya sahiptir.

Insweb’te tasarım ve yönetici panel güncellemeleri ücretsizdir. Proje kapsamında birçok hazır tasarım mevcuttur ve bu hazır tasarım sayısı her geçen gün güncellenerek yeni tasarımlar web sitenize ücretsiz olarak eklenmeye devam edecektir.

InstWeb ile web sitesi kurulumunuz talebiniz açıldığı aynı gün içerisinde tamamlanacaktır.

TEKLİF AL